Specialista na výstavbu bazénů na klíč

Zemní výkopové práce strojní mechanizací

Naším hlavním oborem je výstavba bazénů na klíč a montáž technologií. Příprava pro zapuštění bazénu vyžaduje dokonalou souhru několika činností. Tou základní je příprava podkladové plochy. Abychom našim zákazníkům mohli garantovat rychlou a skutečně profesionální instalaci bazénů, zajistili jsme kompletní techniku pro zemní výkopové práce strojní mechanizací.

Tuto speciální techniku vám rádi poskytneme k dispozici i pro účely práce s úpravou terénu na zahradě nebo pro ulehčení a zrychlení stavebních prací.

Zemní výkopové práce strojní mechanizací nejčastěji zahrnují:

  • úpravy terénů zahrad a příjezdových cest
  • přípravy pro inženýrské sítě (vodovod, plynovod, kanalizace)
  • úpravy plochy pro dětská hřiště
  • přípravy plochy pro bazén
  • výkopy základů domu, sklepů, přístaveb

Součástí nabízených služeb je i zajištění kontejneru pro odpad. Pomůžeme vám vyřešit problémy s bioodpadem při velkých úpravách zahrady, zajistíme i odvoz zeminy či suti.

V případě realizace stavebního plánu se dokážeme postarat i o kompletní demolici objektu a likvidaci odpadu. Můžete se na nás kdykoliv obrátit. S naší profesionální technikou se postaráme o těžkou práci za vás.

Kontaktujte nás

Máte zájem o cenovou kalkulaci bazénu na klíč? Či byste rádi využili našich služeb při dílčích úkonech výstavby bazénu? Ať už jsou vaše požadavky jakékoli, kontaktujte nás a my pro vás zpracujeme nezávaznou cenovou nabídku.

Barvy konstrukce

Elox

V základním provedení je hliníková konstrukce zastřešení bazénů opatřena povrchovou úpravou stříbrný Elox. Můžeme Vám také nabídnout zastřešení v barevném provedení konstrukce bronzový Elox, nebo dle vzorníku RAL (komaxitová barva). Elox je nejlepší povrchová úprava, která může na hliníkové konstrukci být.

Barvy konstrukce dle RAL

Barevné vyjádření vzorků barev je informativní, jelikož je závislé na nastavení monitoru.