Specialista na výstavbu bazénů na klíč

O nás

Kdo jsme?

Jsme česká rodinná společnost specializující se na výstavbu bazénů na klíč od A do Z. Na trhu působíme od roku 2011 a díky našim bohatým zkušenostem v oboru poskytujeme klientům vysoce odbornou a profesionální péči. Ke každému klientovi přistupujeme individuálně a naším cílem je splnit veškeré požadavky a přání zákazníka.

Co si představit pod pojmem bazén na klíč?

Výstavba bazénů na klíč znamená komplexní zajištění zakázky od zaměření, přípravy podkladové desky, zemních prací až po dodání a instalaci vany bazénu. Součástí montáže je připojení veškerých technologií a funkčních doplňků, dle přání klienta. Dále zajistíme zastřešení bazénu, položení obkladů i úpravu okolí.

Máte vybraný bazén od jiného dodavatele? Nevadí!

Zajistíme pro vás stavební dílčí práce, které jsou nutné pro instalaci bazénu od jakéhokoli dodavatele, kterého si vyberete.

Odborné poradenství je pro nás samozřejmostí!

Námi poskytované služby v sobě zahrnují i odborné poradenství. Pomůžeme vám s výběrem ideální podoby a velikosti bazénu i s odhadem náročnosti vybavení a provozu. Zároveň vám budeme k dispozici i v otázkách údržby či zazimování bazénu.

Kontaktujte nás

Máte zájem o cenovou kalkulaci bazénu na klíč? Či byste rádi využili našich služeb při dílčích úkonech výstavby bazénu? Ať už jsou vaše požadavky jakékoli, kontaktujte nás a my pro vás zpracujeme nezávaznou cenovou nabídku.

Barvy konstrukce

Elox

V základním provedení je hliníková konstrukce zastřešení bazénů opatřena povrchovou úpravou stříbrný Elox. Můžeme Vám také nabídnout zastřešení v barevném provedení konstrukce bronzový Elox, nebo dle vzorníku RAL (komaxitová barva). Elox je nejlepší povrchová úprava, která může na hliníkové konstrukci být.

Barvy konstrukce dle RAL

Barevné vyjádření vzorků barev je informativní, jelikož je závislé na nastavení monitoru.