Specialista na výstavbu bazénů na klíč

Doplňková výbava

Pojízdné terasy k bazénu

Vířivky, vířivé vany a dřevěné kádě pro dokonalý odpočinek

Zajistíme pro vás české akrylátové vířivky, ale také třešničku v podobě estonských dřevěných kádí. Voda se v nich ohřívá pomocí kamen na dřevo, tím se liší od vířivých van, které mají tepelné čerpadlo. Estonské dřevěné kádě představují přírodní koupání bez nutnosti chemie. Voda ve vířivkách se udržuje za pomocí kyslíkové nebo chlorové chemie. Domácí lázně jsou dnes mnohem dostupnější, a proto není divu, že si vířivou vanu pořizuje stále více lidí.

Pobyt ve vířivce s sebou přináší mnoho benefitů pro lidské zdraví. Vířivka příznivě působí na pohybový aparát, zlepšuje hybnost kloubů a svalů, podporuje funkci oběhového systému a v neposlední řadě zbavuje stresu, zlepšuje náladu. K mobilním vířivkám nabízíme i nezbytné příslušenství, které vám zpříjemní jejich užívání a bez kterých se neobejdete. Pro konkrétní nabídku vířivek nás neváhejte kontaktovat.

Protiproud

Plaváním aktivně zlepšujete kondici bez namáhání kloubů a nepříjemného přetěžování. I v prostoru menšího bazénu si můžete výborně zaplavat. Protiproud můžete regulovat podle aktuální potřeby a nálady. Můžete jej využít pro kondiční plavání i účelové posilování. Užijte si den v soukromých vodních lázních a mezi relaxací udělejte i něco pro své zdraví a kondici.

Masážní trysky

Hydromasážní trysky účinně slučují vodu a vzduch. V silném proudu cílí na unavená záda a svaly. Uvolňují svaly i šlachy, jemně prokrvují, zlepšují krevní oběh. Ulevte ztuhlým zádům, uvolněte napětí, zbavte se stresu. Ideální masáž uleví ramenům, šíji, i nohám po celodenním vypětí v práci.

Osvětlení

Osvětlení bazénu vyčaruje z vodní plochy kouzelné místo. Romantické posezení s pohupující se vodní hladinou. Dopřejte si nezapomenutelné chvilky každý večer. Relaxujte nebo si užívejte koupání v nezvyklé atmosféře, i když už se nad vaší zahradou snesla tma.

Perličková lázeň

Ideální prostředek pro denní relaxaci i účinná léčebná metoda. Kompresor vhání do vody stlačený vzduch, vytváří jemný proud s milionem perliček, které se rozproudí kolem vašeho těla – zad, kloubů, nohou… Masážní efekt odbourává bolesti, regeneruje svaly, prokrvuje. Zlepšuje krevní oběh i stav pleti. Příznivý efekt se projevuje na okamžitém navození pocitu osvěžení, odpočinku. Účinně odbourává stres. Bojuje dokonce i s příznaky celulitidy a zvyšuje imunitu. Perličková lázeň šetrně odstraňuje bolest, stres, nespavost. Je vhodná i pro děti a těhotné. Perličková lázeň se pro pohodlné používání instaluje do prostoru schodiště, lavice či lehátka podle typu bazénu a vašeho přání.

Madla

Usnadněte vstup do bazénu i vašim starším rodičům. Myslete na pohodlí a bezpečnost. Speciálně tvarovaná madla se kotví přímo do stěny bazénu. Zpravidla se umisťují k masážním tryskám nebo protiproudu. Jejich instalace závisí jen na vašem přání. Jsou i šikovnou pomůckou při cíleném cvičení a rehabilitaci ve vodě.

Kontaktujte nás

Máte zájem o cenovou kalkulaci bazénu na klíč? Či byste rádi využili našich služeb při dílčích úkonech výstavby bazénu? Ať už jsou vaše požadavky jakékoli, kontaktujte nás a my pro vás zpracujeme nezávaznou cenovou nabídku.

Barvy konstrukce

Elox

V základním provedení je hliníková konstrukce zastřešení bazénů opatřena povrchovou úpravou stříbrný Elox. Můžeme Vám také nabídnout zastřešení v barevném provedení konstrukce bronzový Elox, nebo dle vzorníku RAL (komaxitová barva). Elox je nejlepší povrchová úprava, která může na hliníkové konstrukci být.

Barvy konstrukce dle RAL

Barevné vyjádření vzorků barev je informativní, jelikož je závislé na nastavení monitoru.