Specialista na výstavbu bazénů na klíč

Základní informace a modely

Zastřešení bazénu

Zastřešení bazénů je poměrně frekventovaným slovem. Nejedná se však o sezonní výstřelek a pouze elegantní kryt vodní plochy. Zastřešení za vás velmi jednoduše vyřeší několik důležitých úkolů v provozu a údržbě a ušetří vám náklady.

Koupání i v nepříznivém počasí

Výrazně prodloužíte koupací sezonu, a to dokonce až o několik měsíců. Kryt celé plochy vytvoří skleníkový efekt, který dokáže prohřát a následně i udržet teplotu vody až o 7 stupňů teplejší. Ušetříte náklady za ohřev vody. Zastřešení zároveň funguje jako ochrana vůči nepřízni počasí. I v chladném létě, dešti nebo větru jste chránění v závětří a můžete si užívat relaxaci i sport v příjemně teplé vodě.

Jednodušší údržba

Velmi důležitý je i efekt ochrany před nečistotami. Údržba bazénu bude rychlejší, vyhnete se sběru spadaného listí, pylu a prachu. I kvalita vody se znatelně zlepší a nebude nutné tolik zatěžovat filtrační systém či doplňovat chemii. Neméně důležitá je i funkce ochrany před nechtěným pádem. Zvláště rodiny s malými dětmi nebo domácími mazlíčky ocení klid a jistotu bezpečně uzavřené vodní plochy.
Zastřešení bazénů také pomáhá při zazimování. Kryt bazénů působí nerušivě, dobře splyne s konceptem jakékoli zahrady i domu a vám výrazně ušetří čas s údržbou i přípravou bazénu k běžnému provozu.
Současný trh nabízí mnoho zajímavých konstrukčních variant. Typ zastřešení je řešený podle velikosti a modelu bazénu, ale i podle vaší náročnosti. Můžete volit různé výšky, tvary i barvu krycích panelů, způsob uzavírání nebo možnosti posunu a skládání jednotlivých dílů do sebe. Rádi vám přiblížíme jednotlivé varianty. Součástí naší práce je nejen výstavba bazénů, ale i odborné poradenství. Na základě letitých zkušeností vám pomůžeme vybrat ideální řešení zastřešení na jakýkoli bazén.

Základní informace k zastřešení bazénů

  • Rozměr mezi kolejnicemi může být libovolný.
  • Standardní délka segmentů je 2156 mm.

Standardní délka zastřešení s čely:

Počet segmentů

1

2

3

4

5

6

7

Délka zastřešení (mm)

2 222

4 328

6 434

8 540

10 646

12 752

14 858

  • Segmenty můžeme prodloužit až na 2564 mm. V tomto případě záleží na velikosti a typu zastřešení a na druhu použitého polykarbonátu (dle dohody s výrobcem zastřešení bazénů).

Prodloužená délka zastřešení bazénů s čely:

Počet segmentů

1

2

3

4

5

6

7

Délka zastřešení až (mm)

2 630

5 144

7 658

10 172

12 686

15 200

17 714

  • Segmenty můžeme také dle požadavků zkrátit. V tomto případě záleží opět na velikosti a typu zastřešení (dle dohody s výrobcem).
  • Zastřešení bazénů můžeme zvýšit až do poloviny rozměru mezi kolejnicemi. V tomto případě záleží na velikosti a typu zastřešení bazénů (dle dohody s výrobcem).
  • Segmenty můžeme vyztužit pro podhorské oblasti a oblasti s extrémními přírodními podmínkami.

Modely zastřešení

Flash

více

Practic

více

Dream

více

Horizont

více

Terrace

více

Rock

více

Star

více

Harmony

více

Wave

více

Kontaktujte nás

Máte zájem o cenovou kalkulaci bazénu na klíč? Či byste rádi využili našich služeb při dílčích úkonech výstavby bazénu? Ať už jsou vaše požadavky jakékoli, kontaktujte nás a my pro vás zpracujeme nezávaznou cenovou nabídku.

Barvy konstrukce

Elox

V základním provedení je hliníková konstrukce zastřešení bazénů opatřena povrchovou úpravou stříbrný Elox. Můžeme Vám také nabídnout zastřešení v barevném provedení konstrukce bronzový Elox, nebo dle vzorníku RAL (komaxitová barva). Elox je nejlepší povrchová úprava, která může na hliníkové konstrukci být.

Barvy konstrukce dle RAL

Barevné vyjádření vzorků barev je informativní, jelikož je závislé na nastavení monitoru.