Specialista na výstavbu bazénů na klíč

Služby

Naší hlavní specializací je výstavba bazénů na klíč. Zajistíme pro vás kompletní servis od výkopových prací, úpravu vody až po finální montáž bazénu s veškerými funkčními doplňky. Postaráme se o zastřešení a zapojení technologií, jako je ohřev vody a filtrace.

Můžete se na nás kdykoliv obrátit. Na základě letitých profesionálních zkušeností vám nabízíme i odborné poradenství. Pomůžeme vám zvolit vhodný typ bazénu, jeho velikost i technologické řešení optimální k vašemu očekávání i možnostem.

Zajistíme pro vás bazény na klíč přesně podle vašeho přání!

  • zemní výkopové práce strojní mechanizací nebo další dílčí stavební činnost
  • montáž technologií
  • zazimování bazénu
  • zastřešení bazénů

Rádi vám nabídneme naše služby i v činnostech jako je zazimování bazénu nebo příprava bazénu na sezónu a úprava vody. Vyznáme se v technologiích i veškeré chemii. Ušetřete čas, o váš bazén se postaráme za vás.

Kontaktujte nás

Máte zájem o cenovou kalkulaci bazénu na klíč? Či byste rádi využili našich služeb při dílčích úkonech výstavby bazénu? Ať už jsou vaše požadavky jakékoli, kontaktujte nás a my pro vás zpracujeme nezávaznou cenovou nabídku.

Barvy konstrukce

Elox

V základním provedení je hliníková konstrukce zastřešení bazénů opatřena povrchovou úpravou stříbrný Elox. Můžeme Vám také nabídnout zastřešení v barevném provedení konstrukce bronzový Elox, nebo dle vzorníku RAL (komaxitová barva). Elox je nejlepší povrchová úprava, která může na hliníkové konstrukci být.

Barvy konstrukce dle RAL

Barevné vyjádření vzorků barev je informativní, jelikož je závislé na nastavení monitoru.