Specialista na výstavbu bazénů na klíč

Modely bazénů

Necestujte za letní pohodou

Vychutnejte si letní pohodu, užijte si koupání ve vlastním bazénu. Za vodou už nemusíte cestovat do přeplněného aquaparku. Vytvořte si vlastní vodní lázně přímo před vaším domem! Naše nabídka soustřeďuje skutečně zajímavé modely a jsme si jisti, že si u nás vyberou i velmi nároční zákazníci. Veškeré nabízené modely jsou vyrobeny z kvalitních materiálů s vysokou odolností vůči mechanickému poškození, UV záření i stárnutí. Pomůžeme vám najít ideální typ bazénu včetně kompletního příslušenství přesně podle vašich představ. Součástí dodání může být i zastřešení opět v mnoha variantách zpracování.

Bazén i vybavení na míru

Naše modelová řada představuje bazény v mnoha variantách rozsahu plochy. Standardní barva vany bazénu je modrá, zajímavou variantou je i perleťový efekt. Váš bazén dokonale zapadne do koncepce vaší zahrady i domu. Bazén není jen místem pro letní dovádění malých dětí. I dospělí si mohou dopřát pohodu, věnovat se kondičnímu plavání, rehabilitaci a masáži. Vodní plocha s elegantním zastřešením dokonale doplní vaši zahradu a rozšíří možnosti relaxace.

Kromě pevného portfolia bazénů a prací vám nabízíme i odborné poradenství. Pokud vás zaujal bazén jiného výrobce, rádi vám pomůžeme vyřešit veškeré komponenty a technologii zapojení. Převezmeme realizaci instalace zvoleného modelu od přípravných výkopových prací, převezení vany, montáže technologií a finálních úprav. Na veškeré odborné práce poskytujeme záruku. Své služby vám nabízíme v jakémkoli rozsahu.

Ušetříme váš čas, peníze i prostor

Podle individuálního zadání pro vás vytvoříme kalkulaci. Zahrneme veškeré požadavky pro technologie ohřevu a úpravy vody, zastřešení, doplňků a obložení okolí bazénu. Stavební práce vždy plánujeme tak, aby na sebe jednotlivé kroky plynule navazovaly a nedocházelo ke zbytečným časovým průtahům ani k navyšování rozpočtu. Vždy poskytujeme kompletní služby na profesionální úrovni. Dbáme i na úsporu vašich prostředků, vždy se budeme snažit najít pro vás řešení s ohledem i na úsporu provozu a jednoduchost údržby.

Slapy

více

Seč

více

Laka

více

Kaspik

více

Victoria

více

Orlík

více

Lipno

více

Reno

více

Kontaktujte nás

Máte zájem o cenovou kalkulaci bazénu na klíč? Či byste rádi využili našich služeb při dílčích úkonech výstavby bazénu? Ať už jsou vaše požadavky jakékoli, kontaktujte nás a my pro vás zpracujeme nezávaznou cenovou nabídku.

Barvy konstrukce

Elox

V základním provedení je hliníková konstrukce zastřešení bazénů opatřena povrchovou úpravou stříbrný Elox. Můžeme Vám také nabídnout zastřešení v barevném provedení konstrukce bronzový Elox, nebo dle vzorníku RAL (komaxitová barva). Elox je nejlepší povrchová úprava, která může na hliníkové konstrukci být.

Barvy konstrukce dle RAL

Barevné vyjádření vzorků barev je informativní, jelikož je závislé na nastavení monitoru.