Specialista na výstavbu bazénů na klíč

Pojízdné terasy k bazénu

Vířivky, vířivé vany a dřevěné kádě pro dokonalý odpočinek

Zajistíme pro vás české akrylátové vířivky, ale také třešničku v podobě estonských dřevěných kádí. Voda se v nich ohřívá pomocí kamen na dřevo, tím se liší od vířivých van, které mají tepelné čerpadlo. Estonské dřevěné kádě představují přírodní koupání bez nutnosti chemie. Voda ve vířivkách se udržuje za pomocí kyslíkové nebo chlorové chemie. Domácí lázně jsou dnes mnohem dostupnější, a proto není divu, že si vířivou vanu pořizuje stále více lidí.

Pobyt ve vířivce s sebou přináší mnoho benefitů pro lidské zdraví. Vířivka příznivě působí na pohybový aparát, zlepšuje hybnost kloubů a svalů, podporuje funkci oběhového systému a v neposlední řadě zbavuje stresu, zlepšuje náladu. K mobilním vířivkám nabízíme i nezbytné příslušenství, které vám zpříjemní jejich užívání a bez kterých se neobejdete. Pro konkrétní nabídku vířivek nás neváhejte kontaktovat.

Kontaktujte nás

Máte zájem o cenovou kalkulaci bazénu na klíč? Či byste rádi využili našich služeb při dílčích úkonech výstavby bazénu? Ať už jsou vaše požadavky jakékoli, kontaktujte nás a my pro vás zpracujeme nezávaznou cenovou nabídku.

Barvy konstrukce

Elox

V základním provedení je hliníková konstrukce zastřešení bazénů opatřena povrchovou úpravou stříbrný Elox. Můžeme Vám také nabídnout zastřešení v barevném provedení konstrukce bronzový Elox, nebo dle vzorníku RAL (komaxitová barva). Elox je nejlepší povrchová úprava, která může na hliníkové konstrukci být.

Barvy konstrukce dle RAL

Barevné vyjádření vzorků barev je informativní, jelikož je závislé na nastavení monitoru.