Specialista na výstavbu bazénů na klíč

Blog

Flash

Elegantní nízké zastřešení s ohnutým plným Polykarbonátem na bocích segmentů a zaoblenými uzavřenými profily. Zastřešení může být s plným Polykarbonátem v kombinaci s dutinkovým Polykarbonátem, nebo celé zastřešení s plným Polykarbonátem.

Číst více

Practic

Díky variabilitě a cenové dostupnosti je toto zastřešení bazénů nejprodávanějším typem. Jeho konstrukce dovoluje zastřešení umístit i do podhorských či horských oblastí.

Číst více

Dream

Je vhodnou volbou především na bazény umístěné v blízkosti domu, nebo na místa, kde by jiný typ zastřešení bazénu mohl bránit výhledu.

Číst více

Horizont

Je velmi žádané zastřešení bazénu, jelikož se jedná o nízký typ s elegantním vzhledem za příznivou cenu. V porovnání se zastřešením bazénu Dream se jedná o levnější řešení.

Číst více

Terrace

Je podchozí zastřešení s jednou kolejnicí na svislé zdi a druhou na zemi. Zastřešení Terrace může být podchozí v celé jeho šířce i délce a tím se dá dokonale využít prostor pod celým zastřešením.

Číst více

Rock

Pokud máte v blízkosti bazénu nevyužitou stěnu a chcete, aby vám zůstal prostor mezi stěnou a bazénem volný nebo chcete vycházet k bazénu přímo z domu do zastřešeného prostoru, pak vám doporučujeme tento typ zastřešení

Číst více

Star

Je podchozí zastřešení bazénu. Jeho výška dovoluje pohodlně využívat prostor před, za i podél obou stran bazénu. Zejména při nepříznivém počasí oceníte možnost být schovaní pod zastřešením.

Číst více

Harmony

Je oblíbené podchozí zastřešení bazénu. Jeho výška dovoluje pohodlně využívat prostor před, za i podél bazénu. Zejména při nepřiznivém počasí oceníte výhodu, že můžete být schovaní pod zastřešením.

Číst více

Wave

Je podchozí zastřešení bazénu. Tuto výhodu oceníte zejména při nepříznivém počasí, kdy můžete být schovaní pod zastřešením.

Číst více

Kontaktujte nás

Máte zájem o cenovou kalkulaci bazénu na klíč? Či byste rádi využili našich služeb při dílčích úkonech výstavby bazénu? Ať už jsou vaše požadavky jakékoli, kontaktujte nás a my pro vás zpracujeme nezávaznou cenovou nabídku.

Barvy konstrukce

Elox

V základním provedení je hliníková konstrukce zastřešení bazénů opatřena povrchovou úpravou stříbrný Elox. Můžeme Vám také nabídnout zastřešení v barevném provedení konstrukce bronzový Elox, nebo dle vzorníku RAL (komaxitová barva). Elox je nejlepší povrchová úprava, která může na hliníkové konstrukci být.

Barvy konstrukce dle RAL

Barevné vyjádření vzorků barev je informativní, jelikož je závislé na nastavení monitoru.