Specialista na výstavbu bazénů na klíč

Perličková lázeň

Ideální prostředek pro denní relaxaci i účinná léčebná metoda. Kompresor vhání do vody stlačený vzduch, vytváří jemný proud s milionem perliček, které se rozproudí kolem vašeho těla – zad, kloubů, nohou… Masážní efekt odbourává bolesti, regeneruje svaly, prokrvuje. Zlepšuje krevní oběh i stav pleti. Příznivý efekt se projevuje na okamžitém navození pocitu osvěžení, odpočinku. Účinně odbourává stres. Bojuje dokonce i s příznaky celulitidy a zvyšuje imunitu. Perličková lázeň šetrně odstraňuje bolest, stres, nespavost. Je vhodná i pro děti a těhotné. Perličková lázeň se pro pohodlné používání instaluje do prostoru schodiště, lavice či lehátka podle typu bazénu a vašeho přání.

Kontaktujte nás

Máte zájem o cenovou kalkulaci bazénu na klíč? Či byste rádi využili našich služeb při dílčích úkonech výstavby bazénu? Ať už jsou vaše požadavky jakékoli, kontaktujte nás a my pro vás zpracujeme nezávaznou cenovou nabídku.

Barvy konstrukce

Elox

V základním provedení je hliníková konstrukce zastřešení bazénů opatřena povrchovou úpravou stříbrný Elox. Můžeme Vám také nabídnout zastřešení v barevném provedení konstrukce bronzový Elox, nebo dle vzorníku RAL (komaxitová barva). Elox je nejlepší povrchová úprava, která může na hliníkové konstrukci být.

Barvy konstrukce dle RAL

Barevné vyjádření vzorků barev je informativní, jelikož je závislé na nastavení monitoru.