Specialista na výstavbu bazénů na klíč

Blog

Bazény na klíč

Slapy

Obdélníkový bazén středních rozměrů s oboustranným rohovým schodištěm, které minimálně ubírá plochu bazénu a zároveň plní funkci pohodlného vstupu do bazénu.

Číst více

Seč

Bazén Seč středních rozměrů ve kterém si lze užít spoustu vodních aktivit. Bazén je vybaven širokým pohodlným schodištěm, které nabídne příjemné posezení a relaxaci

Číst více

Laka

Velké rozměry bazénu nezmenšuje ani pohodlné schodiště po obou stranách bazénu. Efektně řešené vstupy z rohů spojuje relaxační lavice. Do této části bazénu je možné instalovat i perličkovou lázeň a hydromasáž. Obdélníkový tvar ideálně využívá svůj půdorys. Je vhodný do jakéhokoli terénu.

Číst více

Kaspik

Obdélníkový bazén využívá stejné velikosti jako model Slapy. Rozdílem je pohodlné zvolně stupňované schodiště po celé šířce hlavy bazénu. Tento prostor je vhodný pro relaxaci a je možné jej doplnit perličkovou lázní.

Číst více

Victoria

Obdélníkový bazén s velkým vnitřním prostorem. Bazén je vybaven oboustranným pohodlným rohovým schodištěm, ideálním pro zastřešení.

Číst více

Orlík

Bazén Orlík je velký osmimetrový bazén, nabízející příjemný vnitřní prostor pro vodní aktivity. Bazén je vybaven širokým pohodlným schodištěm, které nabídne i relaxaci.

Číst více

Lipno

Nejmenší typ bazénu určený do míst s velmi omezeným prostorem, díky malé hloubce je méně náročný na zabudování do terénu.

Číst více

Reno

Malý, a přesto velký obdélníkový bazén s rohovým protiskluzovým schodištěm, které minimálně ubírá plochu samotného bazénu. Naplno si tak užijte jeho více jak pětimetrové délky.

Číst více

Kontaktujte nás

Máte zájem o cenovou kalkulaci bazénu na klíč? Či byste rádi využili našich služeb při dílčích úkonech výstavby bazénu? Ať už jsou vaše požadavky jakékoli, kontaktujte nás a my pro vás zpracujeme nezávaznou cenovou nabídku.

Barvy konstrukce

Elox

V základním provedení je hliníková konstrukce zastřešení bazénů opatřena povrchovou úpravou stříbrný Elox. Můžeme Vám také nabídnout zastřešení v barevném provedení konstrukce bronzový Elox, nebo dle vzorníku RAL (komaxitová barva). Elox je nejlepší povrchová úprava, která může na hliníkové konstrukci být.

Barvy konstrukce dle RAL

Barevné vyjádření vzorků barev je informativní, jelikož je závislé na nastavení monitoru.